7 MES to nowoczesne oprogramowanie informatyczne do zarządzania zakładami przetwórstwa mięsnego i ubojniami. Umożliwia pełną śledzeniowość, precyzyjny kontroling, tworzenie kalkulacji rozbiorowych. Zapewnia wzrost wydajności i jakości produkcji. Wybierany przez liderów sektora mięsnego!

7T MES – rekomendowanym systemem!

Autorski system klasy MES 7Technology, służący do efektywnego zbierania informacji bezpośrednio ze stanowisk produkcyjnych w czasie rzeczywistym, opisany został w wydawnictwie „Systemy IT w Polsce – Jak wybierać?”.


 7T MES – rekomendowanym systemem!

Wydawcą poradnika jest firma Business Penetration & Consulting z grupy konsultingowej BPC. Misją grupy jest wspieranie przedsiębiorstw w procesach wyboru zaawansowanych rozwiązań informatycznych. BPC prowadzi systematyczne analizy systemów IT dostępnych na rynku polskim, weryfikując kompetencje dostawców rozwiązań.  Wydawnictwo „Systemy IT w Polsce – Jak wybierać?” to już kolejna edycja swego rodzaju poradnika dla specjalistów IT.

Miło nam poinformować, że w wydawnictwie znalazł się opis systemu informatycznego klasy 7T MES. Wydawca docenił nasze kilkunastoletnie doświadczenie, autorskie rozwiązania i specjalizację w sektorze FMCG.

System klasy MES 7T usprawnia i automatyzuje wszystkie procesy produkcyjne specyficzne dla zakładów przetwórstwa spożywczego, oferując ogromne możliwości zarządcze. System zbiera dane w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem elementów automatyki przemysłowej oraz przy udziale operatorów linii. Pozwala na uzyskanie aktualnej informacji o stopniu wykonania produkcji, podejmowanie na bieżąco właściwych decyzji i reagowanie na nieprawidłowości pojawiające się w czasie realizacji procesu produkcyjnego. Stanowi doskonałe uzupełnienie klasycznych systemów klasy ERP. Więcej o systemie – kliknij link.

Chcesz poznać nasze referencje w zakresie wdrożeń systemów MES w zakładach mięsnych i spożywczych? Skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: MESSales@7technology.pl

algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Google Cloud Platform chmura krajowa Microsoft Cloud Juniper T-Systems HP IBM VMWare