7 MES to nowoczesne oprogramowanie informatyczne do zarządzania zakładami przetwórstwa mięsnego i ubojniami. Umożliwia pełną śledzeniowość, precyzyjny kontroling, tworzenie kalkulacji rozbiorowych. Zapewnia wzrost wydajności i jakości produkcji. Wybierany przez liderów sektora mięsnego!

"7 MES" - funkcjonalności

Oprogramowanie "7 MES" w swoim podstawowym wariancie składa się z kilkunastu głównych modułów pokrywających wszystkie procesy i procedury wewnętrzne związane z ubojem, produkcją i przetwórstwem wyrobów mięsnych.

Aplikacja każdorazowo dopasowywana jest do danego zakładu mięsnego. Docelowe rozwiązania są wynikiem prac audytowych i rozmów z osobami odpowiedzialnymi za poszczególne obszary produkcji oraz administracji i kadrę zarządzającą. Dlatego aplikacja "7 MES" nigdy jest taka sama. 

Wdrażane w zakładach mięsnych oprogramowanie informatyczne różnią się procedurami, systemami etykietującymi i wążącymi, przypisywanymi rolami i uprawnieniami oraz poziomem szczegółowości zbieranych danych. Poniższe moduły stanowią zatem przybliżenie najczęstszych rozwiązań IT predefiniowanych w danym module.

Uwaga:

Istnieje możliwość wdrożenia tylko wybranych modułów. 

Przejdź do poszczególnych funkcjonalności:

algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Juniper T-Systems HP IBM VMWare