7 MES to nowoczesne oprogramowanie informatyczne do zarządzania zakładami przetwórstwa mięsnego i ubojniami. Umożliwia pełną śledzeniowość, precyzyjny kontroling, tworzenie kalkulacji rozbiorowych. Zapewnia wzrost wydajności i jakości produkcji. Wybierany przez liderów sektora mięsnego!

Partnerstwa 7Technology

Efektywne wdrożenia autorskiego systemu MES dla zakładów sektora mięsnego, zapewnia partnerska współpraca 7Technology ze światowymi liderami w zakresie oprogramowania SAP i ERP oraz producentami specjalistycznego wyposażenia zakładów mięsnych [wagi, drukarki, etykieciarki, skanery…]

„The Open World of Finest Weighing Solutions. Since 1866.«

Bizerba to założone w 1866 roku przedsiębiorstwo technologiczne o zasięgu globalnym, oferujące kompleksowe rozwiązania z zakresu ważenia, etykietowania, komunikacji oraz serwisu spożywczego dla handlu, przemysłu i logistyki. Kluczową wartością w portfolio Bizerba jest “ważenie”. Koncern zatrudnia prawie 3 900 pracowników, a działalność handlową lub produkcyjną prowadzi w 25 krajach świata.

Poznaj historię marki BIZERBA na: http://bit.ly/2j8wlaV 

Misją RADWAG jest sprzedaż własnej, zaawansowanej myśli technicznej. Firma powstała w 1984 roku, jako mały zakład rzemieślniczy. Kilkuosobowa firma produkowała początkowo proste wyroby, jak kuchenne wagi sprężynowe, następnie mechaniczne wagi pocztowe. W roku 1992 wyprodukowano pierwszą elektroniczną wagę z użyciem mikroprocesora. Wkrótce firma zrewolucjonizowała ich konstrukcję, a masowa produkcja zaawansowanych technologicznie wag przyczyniła się do dynamicznego rozwoju firmy. 

RADWAG od początku bazuje na własnej myśli technicznej. Wszystkie produkowane wyroby oparte są o własne rozwiązania konstrukcyjne i techniczne. W roku 1997 RADWAG produkuje pierwszą wagę analityczną. W 2000 r. firma rozpoczyna produkcję wag samochodowych. Firma wdraża certyfikat ISO 9001:2000, i  z lokalnego producenta staje się firmą o zasięgu światowym. Dziś jest jednym z trzech producentów mikrowag na świecie.

MAREL jest światowym dostawcą zaawansowanych urządzeń, systemów i usług do przetwórstwa drobiu, ryb, mięsa czerwonego oraz dalszego przetwórstwa. Oferta firmy obejmuje wszystkie etapy procesu produkcyjnego – od odbioru surowca, do pakowania i etykietowania gotowych wyrobów.

MAREL jest jedynym producentem na świecie dysponującym kompletnymi, zintegrowanymi systemami we wszystkich segmentach i oferującym jednocześnie szeroką gamę urządzeń wolnostojących. Dzięki supernowoczesnym urządzeniom i systemom firmy MAREL przedsiębiorstwa zajmujące się przetwórstwem żywności mogą pracować z maksymalną produktywnością.

Uwaga: Wspólnie z Scanvegt/Marel w Polsce - zbudowaliśmy największą instalację systemu produkcyjnego MES, system rejestruje 10 mln zdarzeń rocznie!

Firma SAP była pionierem w dziedzinie oprogramowania klasy ERP.  SAP dziś to światowy lider aplikacji biznesowych, wyznaczający standardy w zakresie rozwiązań informatycznych wspierajacych procesy biznesowe i produkcyjne.  

7Technology w marcu 2016 roku został oficjalnym partnerem SAP, w ramach programu SAP PartnerEdge. Przeczytaj informację prasową - tutaj.

 

KIRA Informatik GmbH to wyspecjalizowany dostawca oprogramowania wspierającego zarządzanie produkcją w zakładach mięsnych. Założona w 2003 roku w Niemczech firma oferuje dedykowane aplikacje, jak np. KiRa Schlacht (do zarządzania linią ubojową),  KiRa Mobile Check Delivery  (do zarządzania ekspedycją produktów z pozycji tablet), KiRa Mobile IFS (wspierająca system Jakości IFS), KiRa Mobile Evidence (wspierające procesy skupu i uboju, ewidencję jakości surowca). Wszystkie aplikacje integrują się z systemami ERP. Dzięki specjalistycznym rozwiązaniom  KIRA Informatik jest dziś dostawcą oprogramowania do wielu wiodących na świecie firm mięsnych, ubojni i zakładów przetwórstwa mięsnego. 

ZEBRA TECHNOLOGIES - światowy lider w technologii kodó kreskowych i RIFD  

Założona w 1969 roku firma jest producentem specjalistycznych urządzeń drukujących etykiety, paragony, kody kreskowe. Produkuje urządzenia do wykonywania nadruków na kartach plastikowych, urządzenia do drukowania i programowania znaczników radiowych RFID. ZEBRA jest również producentem drukującego sprzętu mobilnego. Drukarki ZEBRA to czołowy produkt na świecie w swojej klasie. ZEBRA od początku działalności należy do najbardziej innowacyjnych firm na świecie. Aktualnie jest właścicielem ponad 4200 patentów, zatrudnia ponad 1700 inżynierów, którzy każdego dnia udoskonalają produkty i usługi firmy. 

INTERMEC to uznana na świecie marka wydajnych i niezawodnych drukarek etykiet oraz skanerów kodów kreskowych. Marka od niedawna należy do Honeywell Scanning & Mobility, firmy utworzonej z połączenia Hand Held Products (HHP), Metrologic Instruments, LXE oraz Intermec. 

COMARCH SA od 1993 specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych. Firma wyróżnia się kompleksową ofertą dla sektorów telekomunikacji, usług finansowych, ubezpieczeniowych, dużych firm, administracji publicznej oraz małych i średnich przedsiębiorstw. COMARCH jest operującym globalnie producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem, który zrealizował z sukcesem ponad 3500 projektów, na 5 kontynentach, w ponad 40 krajach. 

7Technology oparciu o rozbudowywaną ofertę COMARCH (ERP COMARCH XL, ERP COMARCH OPTIMA oraz ALTUM) wdraża autorskie systemy klasy ERP uwzględniające specyfikę i potrzeby Klienta. Nasz zespół współpracuje z COMARCH nieprzerwanie od 1999 roku.

W oparciu o rozwiązania vendora zbudowaliśmy jedną z największych instalacji COMARCH ERP XL w Polsce. 
algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Juniper T-Systems HP IBM VMWare