7 MES to nowoczesne oprogramowanie informatyczne do zarządzania zakładami przetwórstwa mięsnego i ubojniami. Umożliwia pełną śledzeniowość, precyzyjny kontroling, tworzenie kalkulacji rozbiorowych. Zapewnia wzrost wydajności i jakości produkcji. Wybierany przez liderów sektora mięsnego!

Referencje dla "7 MES"

Złotym Medal Targów POLAGRA-TECH 2017 dla 7MES 

Miło nam poinformować, że autorska aplikacja do zarządzania zakładami mięsnymi i przetwórstwa spożywczego 7MES, opracowana przez 7Technology zdobyła prestiżowy Złoty Medal targów POLAGRA-TECH 2017.

Targi POLAGRA-TECH to jedno z najważniejszych i najciekawszych krajowych wydarzeń dla branży mięsnej, rybnej i spożywczej. Pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich, w których odbywa się POLAGRA-TECH, co dwa lata wypełniają się ofertą dla całego przemysłu technologii spożywczych. W ramach targów przeprowadzany jest konkurs na Złoty Medal. Produkty lub usługi, które chcą wziąć w nim udział muszą charakteryzować się nowoczesnością, oryginalnością zastosowanych rozwiązań, odznaczać się szczególnymi walorami jakościowymi i użytkowymi oraz wpływać na uproszczenie i efektywność ekonomiczną procesu produkcji żywności. 

Jury Targów POLAGRA-TECH 2017 Złotym Medalem wyróżniło oprogramowanie informatyczne 7MES dedykowane dla branży mięsnej. Jesteśmy dumni, że przedstawione rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie zakładami mięsnymi, oparte o kilkunastoletnie wdrożenia systemów IT w zakładach mięsnych zyskały uznanie.

Chcesz poznać referencje 7Technology w zakresie wdrożeń nowoczesnych systemów IT wspierających zarządzanie zakładami mięsnymi? Skontaktuj się z nami: MESSales@7technology.pl 


Przejdż do informacji prasowej -  download. 

algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Google Cloud Platform Microsoft Cloud Juniper T-Systems HP IBM VMWare