Zaawansowane systemy informatyczne to nie tylko automatyzacja procesów produkcyjnych, ale przede wszystkim systemy wiedzy, pozwalające na integrację danych z różnych obszarów działania firmy i wspomagające codzienne procesy zarządcze.

Oprogramowanie dla zakładu drobiowego

7 MES” to dedykowane oprogramowanie informatyczne do zarządzania linią rozbiorową i produkcyjną w zakładzie przetwórstwa drobiu, Kilkanaście funkcjonalności tworzących system informatyczny „7 MES” pokrywa wszystkie procesy i procedury wewnętrzne związane z zakupem surowca, produkcją i przetwórstwem mięsa drobiowego. Program dedykowany zarówno dla dużych przetwórni drobiu, jak i sprawdzający się w niedużych masarniach wytwarzających wyroby na bazie mięsa drobiowego.Elastyczność systemu pozwala na wdrażanie rozwiązań dedykowanych do specyficznych procedur danego zakładu przetwórczego, różnych systemów etykietujących i ważących, różnego zakresu przypisywanych ról oraz uprawnień i zróżnicowanego poziomu szczegółowości agregowanych danych. Oprogramowanie każdorazowo dopasowywane jest do danego zakładu drobiowego. Dlatego aplikacja „7 MES” nigdy nie jest taka sama. 

7Technology przygotowuje pierwsze kompleksowe wdrożenie „7 MES” w zakładzie mięsnym specjalizującym się w przetwórstwie drobiu. Zaproponowane rozwiązania oparte są na kilkunastu referencyjnych wdrożeniach „7 MES” w zakładach przetwórstwa mięsa wieprzowego.

CELE PROJEKTU
Celami wdrożenia zintegrowanego systemu 7 MES, będą: 

  • wdrożenie precyzyjnego mechanizmu kalkulacji rozbiorowych 
  • zwiększenie wydajności pracy poprzez automatyzację procesów 
  • bieżąca kontrola procesów produkcji w zakresie zamówień/dostaw i rozliczeń [weryfikacja stanu realizacji złożonego zamówienia, weryfikacja kosztów]
  • usprawnienie przepływu informacji pomiędzy gniazdami produkcyjnymi
  • możliwość szczegółowego raportowania na podstawie danych zawartych w systemie
  • eliminacja papierowego obiegu dokumentów w procesach produkcyjnych
  • ujednolicenie i opracowanie spójnej polityki cenowej 


Zapraszamy do zapoznania się z Case Study wdrożenia "7 MES" dla zakładu przetwórstwa mięsa drobiu.

   

algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Google Cloud Platform chmura krajowa Microsoft Cloud Juniper T-Systems HP IBM VMWare