7 MES to nowoczesne oprogramowanie informatyczne do zarządzania zakładami przetwórstwa mięsnego i ubojniami. Umożliwia pełną śledzeniowość, precyzyjny kontroling, tworzenie kalkulacji rozbiorowych. Zapewnia wzrost wydajności i jakości produkcji. Wybierany przez liderów sektora mięsnego!

Partnerstwa 7Technology

Efektywne wdrożenia autorskiego systemu MES dla zakładów sektora mięsnego, zapewnia partnerska współpraca 7Technology ze światowymi liderami w zakresie oprogramowania SAP i ERP oraz producentami specjalistycznego wyposażenia zakładów mięsnych [wagi, drukarki, etykieciarki, skanery…]

„The Open World of Finest Weighing Solutions. Since 1866.«

Bizerba to założone w 1866 roku przedsiębiorstwo technologiczne o zasięgu globalnym, oferujące kompleksowe rozwiązania z zakresu ważenia, etykietowania, komunikacji oraz serwisu spożywczego dla handlu, przemysłu i logistyki. Kluczową wartością w portfolio Bizerba jest “ważenie”. Koncern zatrudnia prawie 3 900 pracowników, a działalność handlową lub produkcyjną prowadzi w 25 krajach świata.

Poznaj historię marki BIZERBA na: http://bit.ly/2j8wlaV 

Misją RADWAG jest sprzedaż własnej, zaawansowanej myśli technicznej. Firma powstała w 1984 roku, jako mały zakład rzemieślniczy. Kilkuosobowa firma produkowała początkowo proste wyroby, jak kuchenne wagi sprężynowe, następnie mechaniczne wagi pocztowe. W roku 1992 wyprodukowano pierwszą elektroniczną wagę z użyciem mikroprocesora. Wkrótce firma zrewolucjonizowała ich konstrukcję, a masowa produkcja zaawansowanych technologicznie wag przyczyniła się do dynamicznego rozwoju firmy. 

RADWAG od początku bazuje na własnej myśli technicznej. Wszystkie produkowane wyroby oparte są o własne rozwiązania konstrukcyjne i techniczne. W roku 1997 RADWAG produkuje pierwszą wagę analityczną. W 2000 r. firma rozpoczyna produkcję wag samochodowych. Firma wdraża certyfikat ISO 9001:2000, i  z lokalnego producenta staje się firmą o zasięgu światowym. Dziś jest jednym z trzech producentów mikrowag na świecie.

MAREL jest światowym dostawcą zaawansowanych urządzeń, systemów i usług do przetwórstwa drobiu, ryb, mięsa czerwonego oraz dalszego przetwórstwa. Oferta firmy obejmuje wszystkie etapy procesu produkcyjnego – od odbioru surowca, do pakowania i etykietowania gotowych wyrobów.

MAREL jest jedynym producentem na świecie dysponującym kompletnymi, zintegrowanymi systemami we wszystkich segmentach i oferującym jednocześnie szeroką gamę urządzeń wolnostojących. Dzięki supernowoczesnym urządzeniom i systemom firmy MAREL przedsiębiorstwa zajmujące się przetwórstwem żywności mogą pracować z maksymalną produktywnością.

Uwaga: Wspólnie z Scanvegt/Marel w Polsce - zbudowaliśmy największą instalację systemu produkcyjnego MES, system rejestruje 10 mln zdarzeń rocznie!

Firma SAP była pionierem w dziedzinie oprogramowania klasy ERP.  SAP dziś to światowy lider aplikacji biznesowych, wyznaczający standardy w zakresie rozwiązań informatycznych wspierajacych procesy biznesowe i produkcyjne.  

7Technology w marcu 2016 roku został oficjalnym partnerem SAP, w ramach programu SAP PartnerEdge. Przeczytaj informację prasową - tutaj.

 

KIRA Informatik GmbH to wyspecjalizowany dostawca oprogramowania wspierającego zarządzanie produkcją w zakładach mięsnych. Założona w 2003 roku w Niemczech firma oferuje dedykowane aplikacje, jak np. KiRa Schlacht (do zarządzania linią ubojową),  KiRa Mobile Check Delivery  (do zarządzania ekspedycją produktów z pozycji tablet), KiRa Mobile IFS (wspierająca system Jakości IFS), KiRa Mobile Evidence (wspierające procesy skupu i uboju, ewidencję jakości surowca). Wszystkie aplikacje integrują się z systemami ERP. Dzięki specjalistycznym rozwiązaniom  KIRA Informatik jest dziś dostawcą oprogramowania do wielu wiodących na świecie firm mięsnych, ubojni i zakładów przetwórstwa mięsnego. 

ZEBRA TECHNOLOGIES - światowy lider w technologii kodó kreskowych i RIFD  

Założona w 1969 roku firma jest producentem specjalistycznych urządzeń drukujących etykiety, paragony, kody kreskowe. Produkuje urządzenia do wykonywania nadruków na kartach plastikowych, urządzenia do drukowania i programowania znaczników radiowych RFID. ZEBRA jest również producentem drukującego sprzętu mobilnego. Drukarki ZEBRA to czołowy produkt na świecie w swojej klasie. ZEBRA od początku działalności należy do najbardziej innowacyjnych firm na świecie. Aktualnie jest właścicielem ponad 4200 patentów, zatrudnia ponad 1700 inżynierów, którzy każdego dnia udoskonalają produkty i usługi firmy. 

INTERMEC to uznana na świecie marka wydajnych i niezawodnych drukarek etykiet oraz skanerów kodów kreskowych. Marka od niedawna należy do Honeywell Scanning & Mobility, firmy utworzonej z połączenia Hand Held Products (HHP), Metrologic Instruments, LXE oraz Intermec. 

COMARCH SA od 1993 specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych. Firma wyróżnia się kompleksową ofertą dla sektorów telekomunikacji, usług finansowych, ubezpieczeniowych, dużych firm, administracji publicznej oraz małych i średnich przedsiębiorstw. COMARCH jest operującym globalnie producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem, który zrealizował z sukcesem ponad 3500 projektów, na 5 kontynentach, w ponad 40 krajach. 

7Technology oparciu o rozbudowywaną ofertę COMARCH (ERP COMARCH XL, ERP COMARCH OPTIMA oraz ALTUM) wdraża autorskie systemy klasy ERP uwzględniające specyfikę i potrzeby Klienta. Nasz zespół współpracuje z COMARCH nieprzerwanie od 1999 roku.

W oparciu o rozwiązania vendora zbudowaliśmy jedną z największych instalacji COMARCH ERP XL w Polsce. 
algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Google Cloud Platform chmura krajowa Microsoft Cloud Juniper T-Systems HP IBM VMWare