7 MES to nowoczesne oprogramowanie informatyczne do zarządzania zakładami przetwórstwa mięsnego i ubojniami. Umożliwia pełną śledzeniowość, precyzyjny kontroling, tworzenie kalkulacji rozbiorowych. Zapewnia wzrost wydajności i jakości produkcji. Wybierany przez liderów sektora mięsnego!

Referencje dla "7 MES"

Złotym Medal Targów POLAGRA-TECH 2017 dla 7MES 

Miło nam poinformować, że autorska aplikacja do zarządzania zakładami mięsnymi i przetwórstwa spożywczego 7MES, opracowana przez 7Technology zdobyła prestiżowy Złoty Medal targów POLAGRA-TECH 2017.

Targi POLAGRA-TECH to jedno z najważniejszych i najciekawszych krajowych wydarzeń dla branży mięsnej, rybnej i spożywczej. Pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich, w których odbywa się POLAGRA-TECH, co dwa lata wypełniają się ofertą dla całego przemysłu technologii spożywczych. W ramach targów przeprowadzany jest konkurs na Złoty Medal. Produkty lub usługi, które chcą wziąć w nim udział muszą charakteryzować się nowoczesnością, oryginalnością zastosowanych rozwiązań, odznaczać się szczególnymi walorami jakościowymi i użytkowymi oraz wpływać na uproszczenie i efektywność ekonomiczną procesu produkcji żywności. 

Jury Targów POLAGRA-TECH 2017 Złotym Medalem wyróżniło oprogramowanie informatyczne 7MES dedykowane dla branży mięsnej. Jesteśmy dumni, że przedstawione rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie zakładami mięsnymi, oparte o kilkunastoletnie wdrożenia systemów IT w zakładach mięsnych zyskały uznanie.

Chcesz poznać referencje 7Technology w zakresie wdrożeń nowoczesnych systemów IT wspierających zarządzanie zakładami mięsnymi? Skontaktuj się z nami: MESSales@7technology.pl 


Przejdż do informacji prasowej -  download. 

algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Google Cloud Platform chmura krajowa Microsoft Cloud Juniper T-Systems HP IBM VMWare