7 MES to nowoczesne oprogramowanie informatyczne do zarządzania zakładami przetwórstwa mięsnego i ubojniami. Umożliwia pełną śledzeniowość, precyzyjny kontroling, tworzenie kalkulacji rozbiorowych. Zapewnia wzrost wydajności i jakości produkcji. Wybierany przez liderów sektora mięsnego!

"7 MES" - funkcjonalności

Oprogramowanie "7 MES" w swoim podstawowym wariancie składa się z kilkunastu głównych modułów pokrywających wszystkie procesy i procedury wewnętrzne związane z ubojem, produkcją i przetwórstwem wyrobów mięsnych.

Aplikacja każdorazowo dopasowywana jest do danego zakładu mięsnego. Docelowe rozwiązania są wynikiem prac audytowych i rozmów z osobami odpowiedzialnymi za poszczególne obszary produkcji oraz administracji i kadrę zarządzającą. Dlatego aplikacja "7 MES" nigdy jest taka sama. 

Wdrażane w zakładach mięsnych oprogramowanie informatyczne różnią się procedurami, systemami etykietującymi i wążącymi, przypisywanymi rolami i uprawnieniami oraz poziomem szczegółowości zbieranych danych. Poniższe moduły stanowią zatem przybliżenie najczęstszych rozwiązań IT predefiniowanych w danym module.

Uwaga:

Istnieje możliwość wdrożenia tylko wybranych modułów. 

Przejdź do poszczególnych funkcjonalności:

algorithms of success

comarch radwag citrix2 Microsoft Gold Application SAP Partner Edge Veeam nowe QNAP mcafee bizerba Lenovo slver Nice Label Webcon Premium Partner Google Cloud Platform chmura krajowa Microsoft Cloud Juniper T-Systems HP IBM VMWare